POŠTA PARTNER

Aukro.cz

visitor counter

  
 

03.11.2015 ve 14:00

SETKÁNÍ SENIORŮ NAD 70 LET S PŘEDSTAVITELI MĚSTA

v  sále Kulturního domu v Horních Datyních

 


 

 

 

  

Kulturní dům

v obci Horní Datyně, která je územní částí města Vratimova, je dvoupodlažním objektem, ve druhé polovině roku 2006 rozsáhle zrekonstruovaným.  V přízemí se nachází velký sál, sociální zařízení a nájemcem provozovaná restaurace. V 1. poschodí jsou dvě klubovny (malá - schůze a jednání místních organizací, větší pro 40-50 hostů je využívána na rodinné či firemní akce, Vítání občánků a další akce obce i města), malá kuchyňka a sociální zařízení.

Kulturní dům se nachází ve středu obce Horní Datyně, přímo u hlavní silnice a u zastávky MHD č. 21 (z centra Ostravy za 20 minut). Vedle objektu je hřiště TJ Horní Datyně, před budovou lze parkovat. 

Společenský sál s kapacitou až 300 osob je vhodným místem pro konání společenských akcí s jednoduchým technickým zajištěním jako plesy, dětské dny, vystoupení umělců, besídky, vánoční večírky, taneční zábavy apod.

Kulturní dům je spravován městem Vratimov prostřednictvím organizační složky Kulturní středisko Vratimov. Informace o programu, provozu nebo pronájmech získáte osobně v Kulturním středisku ve Vratimově, ul. Frýdecká 853 nebo na tel. č. 595 700 750-4 nebo na www.ksvratimov.cz. 

Ceník pronájmu
 

Program kina

INZERCE

Elektronická
podoba
starých kronik
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one